Rejestratory Obrazu

Nowe produkty

Rejestratory Obrazu

Rejestratory Obrazu pozwalają zapisać obraz oraz często dźwięk z kilku kamer przemysłowych na dysk twardy. Zapisany obraz można obejrzeć odtworzyć później. Rejestratory często mają dodatkowe funkcje alarmowe (detekcji ruchu, wejścia i wyjścia alarmowe).

Rejestratory Obrazu Jest 32 produktów.

Podkategorie

 • Karty DVR

  Karty DVR rejestrują obraz VIDEO oraz AUDIO i zapisują go na dysku twardym komputera. Możliwy jest dostęp do nagrań przez Internet.

 • Karty DVR na USB

  Karty DVR na USB spełniają taką samą funkcję co rejestratory cyfrowe lub karty DVR na PCI. Są stosowane głównie w połączeniu z notebookiem (laptopem). Kartka tego typu zazwyczaj potrafi pokazywać i zapisywać obraz zazwyczaj z 4 kamer CCTV.

 • Dzielniki Obrazu QUAD

  Quad, zwany także dzielnikiem, to urządzenie pozwalające na równoczesny podgląd obrazu z czterech kamer na jednym monitorze. Jeśli urządzenie pozwala na równoczesną obserwację większej ilości kamer to nazwa quad staje się niewłaściwa, lepiej wtedy stosować określenie dzielnik. Aby uzyskać efekt równoczesnej obserwacji obrazów z kilku kamer niezbędna jest obróbka cyfrowa. Obraz jest digitalizowany, dokonywane jest jego zmniejszenie, np. poprzez wybranie co drugiej linii i co drugiego punktu w linii. Następnie obrazy z poszczególnych kamer są łączone w jeden, który jest zamieniany na postać analogową.

 • Rejestratory Cyfrowe DVR

  Rejestratory cyfrowe pozwalają zapisywać materiały video na dysk twardy znajdujący się w rejestratorze. Obraz można oglądać lokalnie lub przez Internet.

 • Zestawy do Monitoringu

  Kamery CCTV z rejestratorem

 • Rejestratory IP NVR...

  Rejestratory NVR przeznaczone są dla kamer IP. Umożliwiają dostęp do obrazu z kamer oraz nagrań zapisanych przez Internet

 • Karty DVR Sprzętowe
Pokazuje 1 - 32 z 32 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 32 elementów