Rejestratory Obrazu

Rejestratory Obrazu pozwalają zapisać obraz oraz często dźwięk z kilku kamer przemysłowych na dysk twardy. Zapisany obraz można obejrzeć odtworzyć później. Rejestratory często mają dodatkowe funkcje alarmowe (detekcji ruchu, wejścia i wyjścia alarmowe).

Subcategories

  • Karty DVR na USB

    Karty DVR na USB spełniają taką samą funkcję co rejestratory cyfrowe lub karty DVR na PCI. Są stosowane głównie w połączeniu z notebookiem (laptopem). Kartka tego typu zazwyczaj potrafi pokazywać i zapisywać obraz zazwyczaj z 4 kamer CCTV.

  • QUAD Image Dividers

    Quad, zwany także dzielnikiem, to urządzenie pozwalające na równoczesny podgląd obrazu z czterech kamer na jednym monitorze. Jeśli urządzenie pozwala na równoczesną obserwację większej ilości kamer to nazwa quad staje się niewłaściwa, lepiej wtedy stosować określenie dzielnik. Aby uzyskać efekt równoczesnej obserwacji obrazów z kilku kamer niezbędna jest obróbka cyfrowa. Obraz jest digitalizowany, dokonywane jest jego zmniejszenie, np. poprzez wybranie co drugiej linii i co drugiego punktu w linii. Następnie obrazy z poszczególnych kamer są łączone w jeden, który jest zamieniany na postać analogową.

  • IP NVR DVR HDR Network...

    Rejestratory NVR przeznaczone są dla kamer IP. Umożliwiają dostęp do obrazu z kamer oraz nagrań zapisanych przez Internet

Active filters